Kosz wiklinowy na pranie do każdej łazienki

Kosz na pranie wiklinowy cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Duży kufer wiklinowy 80 cm będzie dobrym rozwiązaniem dla większej rodziny. Użytkowanie takiego kosza na pranie będzie wygodne ze względu na ułatwiony dostęp do brudnej bielizny. Segregacja ubrań przed praniem zostanie wykonana błyskawicznie.  

Niestety coś za coś. Trzeba wziąć pod uwagę gabaryt skrzyni. Kosz ma dużą podstawę która zajmuje sporo przestrzeni.  Oczywistą sprawą jest że taki kufer na pranie nie będzie odpowiednim wyborem do małej łazienki w bloku. Dobierając kosz trzeba robić to z głową, bo nawet jeśli mamy dużo miejsca to pojemność musi być optymalna do ilości prania jakie gromadzimy.

Kufer wiklinowy na pranie

Duży kosz na pranie wiklinowy

Kosz na brudy wiklinowy wysoki

W małej łazience gdzie liczy się każdy kawałek wolnej przestrzeni dobrym rozwiązaniem będzie kosz na pranie wysoki. Kosz ma znaczną pojemność pomimo że podstawa jest mała. Wysokością optymalną będzie 80 cm. Przy tej wysokości kosz jest wygodny w użytkowaniu, a chodzi tutaj głównie o wyjmowanie brudnej bielizny z dna kosza.


Kosz na bieliznę wysoki

Wiklinowy kosz na pranie dwukomorowy

Segregacja bielizny w osobnych komorach to ciekawe rozwiązanie w koszu na pranie dwukomorowym.

W takim koszu klapa może być również osobna do każdej komory.

Kosz na pranie dwukomorowy
.

Kosz na pranie wąski

Wąski kosz na pranie to pojemnik na brudną bieliznę do tych najmniejszych łazienek. Jest to dobre rozwiązanie ale trzymając się reguły im mniejsza podstawa tym wyższy kosz. Wąskie kosze to dobre rozwiązanie dla singli lub jeśli chcemy wrzucać do nich tylko bieliznę.

Kosz na pranie wiklinowy wąski

Jeśli szukasz dobrej jakości kosz na pranie polecam stronę www.wiklinowy.sklep.pl w kategorii kosze na pranie wiklinowe. Są to polskie wyroby bezpośrednio od producenta.